צור קשר

אודות

עו"ד קטי טל עוסקת בייצוג משפטי בדיני משפחה וירושה, גישור לגירושין  וגירושין בשיתוף פעולה.

ילידת 1967, אם לשתי בנות, בר וגיא, ובת זוגו של ד"ר אריאל בר, רופא ומנתח עיניים פלסטי, אל"מ במילואים וסופר. 

 

השכלה והכשרות

בנוסף להיותה עורכת דין הינה בעלת תואר ראשון במשאבי אנוש מאונ' בן גוריון (בהצטיינות). בוגרת שורה ארוכה של הכשרות בגישור במשפחה והשתלמה בפתרונות אלטרנטיביים לסכסוכים באונ' Fordham, מנהטן, ניו יורק. ביצעה הכשרות עומק בדיני משפחה, צוואות וירושות. בוגרת הקורס להנחיית קבוצות למנהיגות ומצוינות באונ' בר אילן, כלי עבודה משמעותי אותו מיישמת בעולם הגישור והייצוג המשפטי.

 

שירות צבאי

עו"ד קטי טל, שרתה בחיל האויר ופרשה בדרגת סגן אלוף, לאחר שביצעה שורת תפקידי ניהול ופיקוד בתחום הפרט במטה חיל האויר ובבסיסיו המבצעיים. בתפקידה האחרון, ראש ענף תנאי שירות ורווחה של חיל האויר, הייתה אמונה על תחומי השכר, הרווחה ותנאי השירות לחיילי החובה והקבע. כיום, היא נעזרת במיומנויות ניהול וטיפול באנשים אשר רכשה במהלך שירותה הצבאי.

 

תרבות ארגונית

בפעילותה כעורכת-דין משלבת קטי טל את הניסיון הרב שצברה בשירות הצבאי והתרבות הארגונית של חיל האויר. תפיסת עולמה הם ערכים של מצוינות ומקצוענות, גישה שירותית ויצירת קשר אישי עם הלקוחות תוך שילוב עבודה בסטנדרטים גבוהים של איכות. כמו-כן מקפידה להתעדכן בחידושים ושינויים בעולם המשפט וחיה את הנעשה בתחום דיני המשפחה. 

 

החזון, ובנימה אישית

אם הגעתם לכאן, קרוב לוודאי שחל משבר במשפחתכם ויש לטפל בו במהירות האפשרית וברגישות הראויה. הדרך שתבחרו, תשפיע באופן מכריע על אופי היחסים במשפחתכם בעתיד, על עיצוב התא המשפחתי המורחב בעיני ילדכם ויכולתכם לחזור לשגרת חיים תקינה לאחר מחלוקת במשפחה.

יתכן וקיבלתם החלטה להתגרש, או לכתוב צוואה, או לערוך הסכם ממון או לקיים חיים משותפים, אך אינכם יודעים כיצד ולאן לפנות.

אישית חוויתי את הגירושין על בשרי, האתגר הטעון והמורכב ביותר בחיי. ישנן דרכים רבות לפתרון סכסוכים במשפחה, החל בגישור ומשא ומתן, דרך גירושין בשיתוף פעולה, וכלה בניהול הליכים משפטיים ותביעות הדדיות. הבחירה בידכם.

אני מאמינה שתפקידי לחשוף אתכם למגוון הכלים הקיים, לגבש יחד את הדרך הנכונה והמתאימה לכם ביותר, ולאחר שתקבלו החלטה ללוות אתכם באופן מקצועי והדוק.

אני מאמינה שיש לחתור ולמצוא את הדרך המיטבית לפתור את הסכסוך תוך פגיעה מינימאלית באהובים ויקרים לכם, ולא לנהל הליכים משפטיים מיותרים.

 

"רק אם תדעו לאן אתם רוצים להגיע, תוכלו לבחור את הדרך. "

 

שלכם, קטי